قیمت گذاری شفاف

قیمت گذاری حساب بدون مرز

تعرفه‌ی طراحی سایت شامل بازه‌ی قیمتی وسیعی است که به عوامل مختلفی بستگی دارد. موارد مختلفی در طراحی یک سایت دخیل هستند که هرکدام می‌توانند تفاوت‌های زیادی در قیمت تمام شده داشته باشند. در این بخش، عوامل مختلف تاثیرگذار در قیمت نهایی سایت را با شرح مختصری از آن‌ها ارائه می‌کنیم. عوامل تعیین کننده‌ی قیمت سایت به شرح زیر هستند.
1-طراحی قالب سایت:
دینامیک یا استاتیک بودن سایت
ریسپانسیو بودن و قابل نمایش در مانیتورها و اسکرین‌های مختلف
طراحی اختصاصی یا استفاده از قالب‌های از پیش طراحی شده
استفاده از قالب‌های آماده و از پیش طراحی شده، هزینه‌های بخش قالب سایت را تا حد قابل توجهی پایین می‌آورد. همچنین می‌توان قالب‌های از پیش طراحی شده را با توجه به سلیقه‌ی صاحب وبسایت تغییر داد. در صورت سفارش یک قالب اختصاصی، این کار توسط گرافیست مجموعه انجام می‌شود.
2- درج محتوا در سایت و قابلیت‌های پنل مدیریت سایت
جهت درج محتوا و مدیریت مطالب سایت، پنل مدیریتی در دسترس صاحب وبسایت قرار می‌گیرد تا بتواند محتوای سایت را تغییر دهد. امکانات این پنل مدیریتی قابل افزایش و ارتقا است و بسته به نیازهای صاحبان وبسایت تغییر می‌کند. پنل مدیریت ساده شامل مدیریت محتوای صفحات (درباره‌ی ما، تماس با ما، مقالات، تصاویر اسلایدر) است. با افزایش امکانات پنل، هزینه‌ی طراحی آن نیز افزایش می‌یابد
3- طراحی زبان‌های دیگر برای سایت
هزینه‌ی در نظر گرفته شده برای طراحی زبان‌های دیگر بدین صورت است که برای زبان‌هایی که از لحاظ جهت نوشتن با زبان اصلی سایت در یک جهت باشند میزان 10% هزینه‌ی نهایی طراحی سایت و برای زبان‌های با جهت مخالف میزان 20% هزینه‌ی نهایی طراحی سایت است.
4- میزان هاست و فضای مورد نیاز برای سایت و پشتیبانی فنی
سایت‌های شخصی و معرفی که نیاز به فضای زیادی ندارند می‌توانند در سال اول بصورت رایگان در هاست شرکت افرا قرار بگیرند و پشتیبانی آن‌ها نیز در سال اول رایگان خواهد بود و در سال‌های بعد نیز با مبلغ پایینی میزبانی می‌شوند. میزان فضای مورد نیاز و هزینه‌های میزبانی و پشتیبانی برای سایت‌های پربازدید و سایت‌هایی که اطلاعات و دیتای زیادی در خود دارند با توجه به میزان بازدید و فضای مورد نیاز تعیین می‌شود
5- سئو و بهینه‌سازی سایت:
انجام اصول سئو برروی وب‌سایت و بهینه‌سازی صفحات سایت جهت ارتقای رتبه‌ی سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو، یک فرآیند زمانبر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع وبسایت و داشتن رقیب‌های اساسی، کلیدواژه‌های انتخابی، مدت زمان مورد نیاز برای ارتقای سایت(حداقل 6 ماه )، نیاز به تولید محتوا برای سایت، تعداد بازدیدهای انجام شده از سایت و عوامل دیگر در تعیین تعرفه برای سئوی سایت نقش دارند.
6- تعداد صفحات سایت از دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت سایت است.
7- میزان خدمات و امکانات ارائه‌ شده در وبسایت که با توجه به نوع وبسایت تعریف می‌شوند.
خدمات و امکانات ارائه شده، نقش اصلی را در تعیین قیمت وبسایت ایفا می‌کنند. بطور مثال در یک وبسایت فروشگاهی امکانات اولیه‌ای مثل امکان درج و نمایش محصولات، سبد خرید، نمایش فاکتور فروش، اتصال به درگاه بانک، صفحه‌ی کاربری برای مشتریان و امکان دسته بندی و ثبت محصولات بصورت محدود وجود دارد و امکانات بیشتری مثل اعمال ثبت دسته بندی و محصولات بصورت نامحدود، ثبت نظرسنجی برای محصولات، اعمال تخفیفات به صورت کد تخفیف و تخفیفات زمان‌دار، امکان مقایسه‌ی محصولات و خدمات بسیار دیگری که با توجه به نیاز صاحب وبسایت به وبسایت افزوده می‌شوند و هزینه‌ی نهایی را بالاتر می‌برند.

ما همیشه سعی می کنیم تا بهترین خدمات را با کمترین هزینه ارائه کنیم.

برای اطلاع از هزینه‌ی سایر خدمات با ما تماس بگیرید.

تماس بگیرید
image
image
image
image